Arama

Vali Numan Hatipoğlu, Kurban Bayram Trafik Tedbirlerini Yerinde İnceledi

Vali Numan Hatipoğlu, Kurban Bayramının huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirilmesini sağlamak amacıyla ilimiz genelinde alınan trafik tedbirlerini yerinde inceleyerek, sürücülere hayırlı bayramlar diledi.

12/06/2024 14:27 | Son Güncelleme : 16/07/2024 19:13 | Super Admin | Görüntülenme: 192


Vali Numan Hatipoğlu, Kurban Bayram Trafik Tedbirlerini Yerinde İnceledi
ad image

Vali Numan Hatipoğlu, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve İl Jandarma Komutanı Sabri Küyük beraberinde Turhal'da trafik denetiminde bulundu. Sürücülere trafik kurallarını hatırlatarak iyi bayramlar dileyen Vali Hatipoğlu,  "Bayram tatili dolayısıyla yolculuklar başladı. Biz de gerekli tedbirlerimizi aldık.Turhal Bölge Trafik İstasyona önünde hem vatandaşlarımızla bayramlaşıyoruz. Hem de ekiplerimizle bir araya geldik. Tokat ilimiz sınırları içerisinde emniyet ve jandarma olmak üzere 505 trafik personelimizle bayram süresince 24 saat esasına göre çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kesintisiz radar uygulamalarımız devam edecek. Dijital, görsel ve afişlerle bilgilendirme yapacağız. Vatandaşlarımızın bayramda ailelerine huzurlu bir şekilde ulaşabilmeleri için gerekli tedbirlerimizi aldık. Niksar Bölge Trafik Denetleme İstasyonumuzda yaşam tüneli de dahil olmak üzere gerekli çalışmaları kesintisiz olarak sürdüreceğiz. Daha önceki dönemlerde çeşitli kez kazalar olmuş olan noktalarda trafik ekiplerimiz çalışmalarını sürdürecekler. Dinlenme istasyonlarında çalışmalarımız aynı şekilde sürecek. Bayramın ülkemize hayırlar getirmesini dilerken vatandaşlarımızın mümkün olduğunca trafik hassasiyetine uyarak, emniyet kemerine, molalara dikkat ederek uzun yola devam etmelerini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Herkese iyi bayramlar diliyorum." dedi.

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

TOGÜ REKTÖRÜ YILMAZ GÖREVDEKİ 1 YILINI DEĞERLENDİRDİ

TOGÜ REKTÖRÜ YILMAZ GÖREVDEKİ 1 YILINI DEĞERLENDİRDİ

TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz, ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi. TOGÜ’de gerçekleşen toplantıda Rektör Fatih Yılmaz görev süresinin 1’inci yıl dönümde yapılan faaliyetler ve yeniliklerle ilgili bilgiler aktardı.

7 ay önce
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU:UÇUŞ TRAFİĞİ ARTIYOR…

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU:UÇUŞ TRAFİĞİ ARTIYOR…

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2023 yılının 11 ayında Türkiye’de hava yolu ile seyahat eden yolcu sayısının 199 milyonu geçtiğini açıkladı.

7 ay önce
“TOKAT ŞEHİR PARKI”NA YENİ SOSYAL ALAN DAHA EKLENİYOR.

“TOKAT ŞEHİR PARKI”NA YENİ SOSYAL ALAN DAHA EKLENİYOR.

Tokat Belediyesi tarafından 2022 yılında açılışı yapılan Şehir Parkı içerisinde Kafe Bistro Sosyal Tesis alanı hazırlanıyor.

7 ay önce
ad image