Arama

Kansersiz Yaşam Derneği ve Happ Health “Gücümüz Farkındalık” dedi

Kansersiz Yaşam Derneği, Medical Park Hastaneler Grubu'na ait olan Happ Health dijital sağlık platformu ile iş birliği yaparak, kanserle mücadelede farkındalık yaratma hedefi doğrultusunda attığı önemli adımlara bir yenisini daha ekledi.

12/02/2024 19:00 | Son Güncelleme : 16/07/2024 18:48 | Super Admin | Görüntülenme: 269


Kansersiz Yaşam Derneği ve Happ Health  “Gücümüz Farkındalık” dedi
ad image

The Peggi Co. ajans kurucusu Pelin Ertürk ev sahipliği yaptığı, Glens İstanbul’da gerçekleştirilen bu anlamlı iş birliği kapsamında, sağlık hizmetlerine erişimde kilit rol oynayan ve kanser taraması konusunda önemli bir adım olan genel check-up uygulaması, Kansersiz Yaşam Derneği tarafından hastalarına ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca, Şubat ayının sonuna kadar Happ Health uygulaması üzerinden alınan Check-up paketlerinde geçerli "MORKURDELE" kupon kodu ile tüm Medical Park Hastaneleri’nde herkes %20 indirimle check-up yaptırılabilecek.

Kansersiz Yaşam Derneği Genel Müdürü Seda Yakut Tütüncü, lansman açılışında gerçekleştirdiği konuşmasında sağlık öncüleri ile gerçekleştirmiş oldukları projelerin önemine vurgu yaparak; "Gücümüz Farkındalık; sloganıyla gerçekleştirilen bu iş birliğinin, kanserle mücadelede toplumun bilinçlenmesine katkı sağlayacağını, ayrıca erken teşhisin önemini
vurgulamak ve toplumun sağlık bilinci konusunda destek olmak adına çok önemli bir adım olduğunu" ifade etti. Lansmanda  Happ Health adına konuşan Proje Yönetim Müdürü Duygu Özdemir ise; Happ Health uygulaması ile herkesin sağlık hizmetlerine daha kolay ve çağın gereklerine uygun bir şekilde ulaşacak olmasından duydukları heyecanı ve mutluluğu dile getirdi.  Moderatörlüğünü Zeynep Soylu’nun yaptığı lansmanda, panelist olarak Uzm. Dr. Şaban Seçmeler, Uzm. Dr. Muzaffer Aloğlu, Uzm. Dyt. Gözdenur Çavuş Uka ve Uzm. Psk. Yağmur Akbulut yer aldı. Panelde hasta ve hasta yakınları için oldukça önemli olan; tedavi türleri, erken teşhis, yas ve kayıp süreci gibi konulara değinildi. Lansmana katılan influencerlar arasında Serap Korkmaz Arslan, Merve Oflaz, Mina Ceran, Jennifer Boyner gibi isimler vardı.

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

TOGÜ REKTÖRÜ YILMAZ GÖREVDEKİ 1 YILINI DEĞERLENDİRDİ

TOGÜ REKTÖRÜ YILMAZ GÖREVDEKİ 1 YILINI DEĞERLENDİRDİ

TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz, ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi. TOGÜ’de gerçekleşen toplantıda Rektör Fatih Yılmaz görev süresinin 1’inci yıl dönümde yapılan faaliyetler ve yeniliklerle ilgili bilgiler aktardı.

7 ay önce
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU:UÇUŞ TRAFİĞİ ARTIYOR…

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU:UÇUŞ TRAFİĞİ ARTIYOR…

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2023 yılının 11 ayında Türkiye’de hava yolu ile seyahat eden yolcu sayısının 199 milyonu geçtiğini açıkladı.

7 ay önce
“TOKAT ŞEHİR PARKI”NA YENİ SOSYAL ALAN DAHA EKLENİYOR.

“TOKAT ŞEHİR PARKI”NA YENİ SOSYAL ALAN DAHA EKLENİYOR.

Tokat Belediyesi tarafından 2022 yılında açılışı yapılan Şehir Parkı içerisinde Kafe Bistro Sosyal Tesis alanı hazırlanıyor.

7 ay önce
ad image