Vali Hatipoğlu'nun Eşi Ayfer Hatipoğlu'ndan G.O.P. Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimine Ziyaret


Vali Hatipoğlu'nun Eşi Ayfer Hatipoğlu'ndan G.O.P. Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimine Ziyaret
Saat: 17:02 Tarih: 15/08/2023 Tarih: 15/08/2023

Vali Numan HATİPOĞLU'nun eşi Uzman Psikolojik Danışman Ayfer HATİPOĞLU, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yusuf TEMUR, Genel Sekreter Doç. Dr. Muhittin DEMİRAY, Genel Sekreter Yardımcısı Sevda KAVAK, Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Öğr. Gör. Neslihan CANPOLAT ÇIĞ, Kızılay Tokat İl Yöneticisi Hakan Mevlüt UYSAL Kızılay Engelsiz Yaşam Başkan Yardımcısı Esra DELİBAŞ ve Beyaz Ay Derneği Tokat Şube Başkanı Suna KÖTEN, Üniversite Engelli Öğrenci Birimini ziyaret ederek birim faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

Toplantıda Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Öğr. Gör. Neslihan CANPOLAT ÇIĞ, ilimizdeki engelli bireylerin ''engelsiz'' bir yaşam sürmesini sağlayacak; eğitime, sosyal hayata ve iş hayatına katılımlarını artıracak, üniversite, sivil toplum ve kamu ortaklığında yapılabilecek olası projeler ve işbirlikleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Toplantı sonrasında Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret eden heyet proje hakkında Rektörü bilgilendirdi. Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, “Üniversite olarak her zaman bu tarz projelere açığız. Engelsiz Üniversite bağlamında çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz. Maddi manevi her türlü desteği sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum yaz