Tokat- İzmir Seferleri İçin Pegasus ile Görüşüldü.

Tokat’ta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Oda ve Borsa Başkanları Tokat-İzmir uçuşlarının gerçekleşmesi için yürüttükleri çalışma kapsamında Pegasus ile görüşme sağladı.

Tokat- İzmir Seferleri İçin Pegasus ile Görüşüldü.
Saat: 16:19 Tarih: 06/09/2023 Tarih: 06/09/2023

Tokat TSO Başkanı Fatih Gökdere, Tokat TB Başkanı Lütfi Bora, Erbaa TSO Başkanı Gökalp Coşkun, Turhal TSO Başkanı Erol Ayten ve Zile TSO Başkanı Necati Bice’den oluşan heyet, Pegasus Hava Yolları CEO’su ve aynı zamanda Genel Müdürü olan Güliz Öztürk ile İstanbul’da bir araya geldi.


Tokat TSO Başkanı Fatih Gökdere, görüşme sonrasında yaptığı değerlendirmede: “İzmir’de yaşayan Tokatlı sayısının oldukça fazla olduğunu ve İzmir seferlerinin başlamasıyla birlikte tıpkı İstanbul seferlerinde olduğu kadar doluluk oranlarına ulaşılacağını Güliz Hanım’a ilettik. Haftada 4 gün İzmir-Tokat ve Tokat-İzmir arası uçuş istedik. Güliz Hanım bizleri çok iyi karşıladı ve fizibilite ekibini Tokat’a en kısa sürede yönlendireceğini iletti. Önümüzdeki süreçte yapılacak çalışma sonrasında nihai sonuç netleşecek. Şehrimiz için hayırlı olsun diliyor, İzmir’e direkt uçuşların gerçekleşmesi için bizlerle birlikte İstanbul’a gelen Oda ve Borsa başkanlarımıza teşekkür esiyorum” diye konuştu.

Yorum yaz